فراخوان همايش ها
دانشكده اقتصاد دانشگاه تهران در نظر دارد يازدهمين همايش سياست هاي مالي و مالياتي ايران در اسفند ماه سال 96 را برگزار نمايد.
اساتيد و دانشجويان محترم مي توانند در صورت تمايل مقالات خود را به اين همايش ارسال نمايند. آخرين مهلت ارسال مقالات 96/10/20 خواهد بود.
علاقه مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر به وب سايت همايش به آدرس https://itfp.ut.ac.ir مراجعه نمايند.
 هجدهمين نمايشگاه دستاورد هاي پژوهش و فناوري و فن بازارادامه
دانشگاه آزاد اسلامي واحد خميني شهر پژوهشكده در نظر دارد همايش ملي اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال با تأكيد بر حوزه صنعت را در تاريخ 2 اسفند­ماه 1396 برگزار مي­نمايد.
اساتيد و دانشجويان محترم مي توانند در صورت تمايل مقالات خود را به اين همايش ارسال نمايند.
علاقه مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر به وب سايت همايش به آدرس سايت:www.iaukhsh.ac.ir مراجعه نمايند.
دانشگاه پيام نور استان البرز در نظر دارد دومين همايش ملي اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال با رويكرد حمايت از كسب و كار ايراني را در تاريخ 9 بهمن ماه1396 (پوستر به پيوست) برگزار نمايد.
اساتيد و دانشجويان محترم مي توانند در صورت تمايل مقالات خود را به اين همايش ارسال نمايند. علاقه مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر به وب سايت همايش به آدرس
CONFERENCE.PNU.AC.IR/ALBORZ-BUSINESS مراجعه نمايند.
همايش ملي مـواجهه با آسيب¬هاي اجتماعي از ديدگاه اسلام (پيشگيري و مقابله) دانشگاه شاهد در نظر دارد با همكاري برخي از مراكز علمي – پژوهشي اقدام به برگزاري همايش ملي مـواجهه با آسيب¬هاي اجتماعي از ديدگاه اسلام (پيشگيري و مقابله) را در تاريخ 13 و 14 تيرماه 1397 نمايد.علاقمندان مي¬توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر، اين همايش به سايت: www://cipsh.ir مراجعه نمايند.
 نخستين همايش ملي آسيب شناسي اجتماعي ، زمينه ها ، علل و راهكار ها با تاكيد بر استان كهگيلويه و بوير احمد ادامه
تاریخ به روز رسانی:
1396/12/08
تعداد بازدید:
515
دانشگاه الزهرا
 تهران،خيابان شيخ بهايي شمالي،درب شرقي دانشگاه الزهرا، ساختمان مصلي نژاد، دانشكده علوم اجتماعي و اقتصادي   كدپستي : 1993893973
تلفن : 982188058491+ فاكس : 982188047862+
 socialeconomic[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.