۱۳۹۸ سه شنبه ۶ فروردين
حضور رییس محترم دانشگاه در جلسه تودیع و معارفه رییس دانشکده
ارسال شده در تاریخ 1397/07/16
ساعت 10:52
روز دوشنبه مورخ 97/7/16 جلسه تودیع آقای دکتر حمید کردبچه رئیس پیشین دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی و معارفه آقای دکتر حسن قالیباف اصل به عنوان رئیس جدید دانشکده با حضور رئیس محترم دانشگاه خانم دکتر مهناز ملانظری، رئیس گرامی روابط عمومی دانشگاه خانم لعبت درخشانی و اساتید ارجمند هیات علمی دانشکده در سالن گردهمایی برگزار شد.
پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید توسط یکی از کارکنان دانشکده، پس از ارائه نکات و سخنانی توسط آقایان دکتر قالیباف، دکتر کردبچه و تعدادی از اساتید، دکتر ملانظری ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه عزیزان از آقای دکتر محمدعلی بابایی یکی از روسای پیشین که در واقع پایه گذار برنامه عملیاتی و ارائه دهنده مسیر پیشرفت همه جانبه دانشگاه بودند تقدیرنموده و از زحمات صادقانه و خدمات ارزشمند دکتر کردبچه که همواره در راستای پیاده سازی برنامه های تعیین شده، گام های ماندگاری از خود به یادگار گداشته اند و همواره در جهت ارتقای کمی و کیفی امور دانشکده همت گمارده اند، تقدیر و سپاسگزاری به عمل آورد.
همچنین توفیق روزافزون برای دکتر قالیباف رییس جدید دانشکده را به عنوان ادامه دهنده این مسیرتوسعه و پیشرفت در راستای رسیدن به اهداف عالیه دانشگاه از درگاه ایزدمنان خواستار شدند.
رییس دانشگاه یادآور این موضوع شدند که در جهت اعتلا و رشد موثرتر و دستیابی به اهداف عالیه دانشگاه، می بایست همواره از حضور پر شور و استمرار همکاری و تجربیات ارزنده کلیه اعضای هیات علمی دانشکده بهره مند و برخوردار باشیم.
در این جلسه از تلاش های صادقانه و زحمات خالصانه خانم دکتر افسانه توسلی عضو هیات علمی گروه مطالعات زنان و خانواده و مدیر پژوهشی دانشگاه ، در ابعاد مختلف مدیریتی ، اجرایی، آموزشی، پژوهشی و... در دانشکده، تشکر و قدردانی گردید.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:51
تصاویر مرتبط:

  • mo971_0
  • mo971_1
  • mo971_2
  • m976_0
  • m976_1
  • m976_2
  • m976_3
  • m977_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
دانشگاه الزهرا
 تهران،خيابان شيخ بهايي شمالي،درب شرقي دانشگاه الزهرا، ساختمان مصلي نژاد، دانشكده علوم اجتماعي و اقتصادي   كدپستي : 1993893973
تلفن : 982188058491+ فاكس : 982188047862+
 socialeconomic[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.