۱۳۹۸ شنبه ۳۰ شهريور
ملاقات نماینده دانشگاه لوبلیانا اسلونی با مسؤلان دانشگاه الزهرا
ارسال شده در تاریخ 1398/02/30
ساعت 17:31
دکتر والنتینا فرانکا عضو هیأت علمی دانشگاه لوبلیانا اسلونی صبح روز دوشنبه 30 اردیبهشت 1398 در محل دفتر مدیریت همکاری های علمی بین المللی دانشگاه الزهرا با دکتر پریچهر حناچی مدیر بین الملل دانشگاه، دکتر افسانه توسلی مدیر امور پژوهشی و مسئول پروژه ارتقاء تراز بین المللی دانشگاه و دکتر سیف برقی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ملاقات کرد. در این نشست سیما لیموچی مدیر تربیت بدنی دانشگاه، مهندس مرضیه الله دادی نماینده دانشکده هنر، دکتر اسمعیلی نماینده دانشکده مهندسی و دکتر صدیقه حسین نژاد عضو کارگروه همکاری با آسیا نیز حضور یافتند.

ابتدا فیلم معرفی دانشگاه الزهرا به نمایش درآمد. سپس دکتر حناچی به میهمان اسلونی خوشامد گفت و سیاست دانشگاه الزهرا را در همکاری های عملیاتی بین المللی مانند تدریس مشترک استادان و برگزاری کارگاه های آموزشی به صورت حضوری و مجازی و نیز تبادل دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای فرصت های پژوهشی بیان داشت. دکتر فرانکا با بیان خوشحالی خود از حضور در دانشگاه الزهرا، با اشاره به سخنرانی خود در صبح همان روز در دانشکده علوم اجتماعی و اقتصاد، نسبت به مشاهده میزان علاقه مندی دانشجویان به مشارکت فعال در نشست های علمی و فراگیری مطالب روز تخصصی ابراز شگفتی کرد.

دکتر توسلی مسؤل پروژه ارتقاء تراز بین المللی دانشگاه الزهرا و عضو هیات علمی گروه مطالعات زنان و خانواده پیشنهاد تدریس مشترک در نیمسال تحصیلی آینده در دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه الزهرا را ارائه کرد. همچنین دکتر سیف برقی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیشنهاد همکاری دو دانشگاه در زمینه طراحی مد و لباس با استفاده از برنامه اراسموس+ را مطرح نمود. وی آمادگی این دانشگاه را برای آغاز هرگونه همکاری آموزشی و پژوهشی به عنوان مقدمه تاسیس این رشته در دانشگاه الزهرا اعلام کرد.

لینک خبر
 
ارسال کننده:
تعداد بازدید:240
تصاویر مرتبط:


  فیلم مرتبط
  صوت
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن:
  توضیحات
   
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.