English             ..:: اخبار دانشكده ::..
یکشنبه 06 فروردین 1396
اخبار دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی
21
بررسی جامعه شناختی و حقوقی حادثه پلاسکو
چکیده: روز چهارشنبه  مورخ 18/12/95 نشست "بررسی حقوقی جامعه شناختی حادثه پلاسکو" ، باحضور اساتید صاحب نظر و دانشجویان علاقمند، با همکاری دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی و همت انجمن علمی دانشجویی حقوق و علوم اجتماعی برگزار شد.  پس از قرائت آیاتی از قرآن کریم و پخش سرود جمهوري اسلامي ايران، سخنرانان به شرح زیر و مطابق با تخصص خود، به ايراد سخنراني ... ادامه »
21
نشست پژوهشی سالانه دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی
چکیده: نشست پژوهشی سالانه دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی با حضور معاون و مدیران پژوهش دانشگاه ، هیات رئیسه دانشکده و هم چنین اعضای هیات علمی دانشکده در تاریخ 16/12/95 در سالن گرد همایی دانشکده برگزار شد. ابتدا دکتر حمید کردبچه رئیس دانشکده ضمن خوش آمد گویی به حضار  از معاون و مدیران پژوهش دانشگاه که در این نشست حضور بهم رساندند تشکر کرد و بعد از آن ... ادامه »
21
نشست تخصصی  "توانمند سازی زنان قربانی ترور، ضرورت دفاع از آینده ی بشریت"
چکیده: روز چهارشنبه مورخ 95/12/18 مصادف با 8 مارس2017 روز جهانی زن، با همکاری معاونت پژوهش و بین الملل دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی، انجمن دفاع از قربانیان تروریسم و مرکز اطلاعات سازمان ملل  (UNICC)نشست تخصصی"توانمند سازی زنان قربانی ترور، ضرورت دفاع از آینده ی بشریت"  با حضور اساتید و دانشجویان برگزار شد. پس از قرائت قران کریم و خوش آمدگویی ... ادامه »
15
برگزاری سلسله جلسات  پیرامون رهبری  (Leadership)
چکیده:
15
  برگزاری نشست تخصصی با موضوع بررسی جامعه شناختی و حقوقی حادثه پلاسکو
چکیده:
15
نشست تخصصی توانمند سازی زنان قربانی ترور ضرورتی در دفاع از آینده بشریت
چکیده: نشست تخصصی توانمند سازی زنان قربانی ترور ضرورتی در دفاع از آینده بشریت به مناسبت روز جهانی زن توسط انجمن دفاع از قربانیان تروریسم ،  گروه مطالعات زنان و خانواده دانشگاه الزهرا(س)و مرکز اطلاعات سازمان ملل منحد نشست مورخ 95/12/18 ساعت 10 الی 12 در سالن گردهمایی دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی برگزار خواهد شد.   
11
برگزاری کارگاه «Event Study Methodologies» «متدولوژی های مطالعه اثر رویداد»
چکیده: روز سه شنبه مورخ 10/12/95 کارگاه «Event Study Methodologies» «متدولوژی های مطالعه اثر رویداد» با همت معاونت پژوهشی دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی و با همکاری انجمن های علمی دانشجویی مدیریت و حسابداری و با حضور اساتید و دانشجویان مقاطع ارشد و دکتری رشته های مدیریت مالی، MBA، حسابداری و اقتصاد در سالن گردهمایی برگزار شد. محو... ادامه »
09
بازدید دانش آموزان پایه سوم و چهارم رشته ادبیات و علوم انسانی از دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی
چکیده: روز یکشنیه مورخ 95/12/8  دانش آموزان پایه سوم و چهارم رشته ادبیات و علوم انسانی دبیرستان دخترانه نمونه تربیت شهرستان محلات از دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی بازدید بعمل آوردند. در این بازدید خانم دکتر مظفری مدیر گروه حقوق به نمایندگی از طرف دانشکده، ضمن عرض خوش آمد به دانش آموزان و آرزوی موفقیت، با معرفی کلی دانشکده، در خصوص رشته ها و مقاطع ت... ادامه »
09
سخنرانی آقای مهندس بهمن  آصفی ، مدیر نوآوری و توسعه کسب و کار   شرکت همراه اول در دانشکده علوم اجتماعی
چکیده: روز یکشنبه مورخ 95/12/8 نشست تخصصی ارتباط با صنعت و جامعه، با همت گروه مدیریت و با همکاری معاونت پژوهشی و بین الملل دانشکده و با حضور اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته مدیریت در سالن گردهمایی برگزار شد. در این نشست آقای مهندس آصفی، مدیر نوآوری و توسعه کسب و کار  شرکت همراه اول،  درباره موضوع"توسعه کسب و کارهای دیجیتالی"  و در خ... ادامه »
07
نشست تخصصی ارتباط با صنعت و جامعه
چکیده:
07
برگزاری کارگاه با موضوع :  «Event Study Methodologies »   «متدولوژی های مطالعه اثر رویداد»
چکیده:
04
کسب عنوان دانشجوی نمونه دانشگاهی رشته حقوق مقطع کارشناسی در بین دانشجویان دانشگاه الزهراء(س)در سال 1395
چکیده:
02
سخنرانی آقای دکتر سید ضیاء هاشمی معاونت اجتماعی و فرهنگی وزارت علوم،تحقیقات و فناوری در دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی
چکیده: روز دوشنبه مورخ 95/12/2 سخنرانی جناب آقای دکتر سید ضیاء هاشمی معاونت اجتماعی و فرهنگی  وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری با موضوع "نقش دانشگاه در طرح و ارزیابی چالشهای اجتماعی و فرهنگی جامعه" با همت گروه علوم اجتماعی و با همکاری معاونت اجرایی فرهنگی دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی و با حضور جمعی از مسئولین دانشگاه ، خانم دکتر خزعلی رئیس دانشگاه،خانم... ادامه »
30
سخنرانی با موضوع: "نقش دانشگاه در طرح و ارزیابی چالش های اجتماعی و فرهنگی جامعه"
چکیده:
27
برگزاری اولین گردهمایی بین المللی بانکداری و تامین مالی اسلامی در دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی دانشگاه الزهرا (س)
چکیده: نخستین گردهمایی بین المللی بانکداری و تامین مالی اسلامی با همت ریاست و مدیران دانشگاه تربیت مدرس  و دانشگاه الزهراء (س) در تاریخ  23 و 24 بهمن ماه در دانشگاه تربیت مدرس و 25 بهمن ماه سال 1395 در دانشگاه الزهراء برگزار گردید.  این گردهمایی با همکاری دانشگاه های تهران، امام صادق(ع)، انجمن اقتصاد اسلامی ایران، وزارت علوم، تحقیقات و فنا... ادامه »
26
چکیده: 1. تعداد استنادهای لازم برای قرار گرفتن در جمع پژوهشگران یک درصد برتر دنیا                                                                              ... ادامه »
24
اولین گردهمایی بین المللی بانکداری و تامین مالی اسلامی
چکیده: اولين گردهمايي بين المللي بانكداري مالي و اسلامي با مشاركت دانشگاه الزهرا و دانشگاه تربيت مدرس و  همكاري موسسه تامين مالي استراسبورگ فرانسه، مركز آموزش تامين مالي اسلامي مالزي و مركز اقتصاد و تامين مالي اسلامي دانشگاه دورهام انگلستان در روزهاي ٢٣ و ٢٤ بهمن ١٣٩٥ در دانشگاه تربيت مدرس برگزار شد.كارگاه ها و مراسم اختتاميه روز دوشنبه ٢٥ بهمن در ... ادامه »
10
تشکیل وبینار ژان مونه در روز دوشنبه 11 بهمن ماه 1395
چکیده: وبینار ژان مونه در روز دوشنبه، 11 بهمن ماه 1395، ساعت 10:000 صبح به وقت بروکسل (ساعت 12:30 به وقت ایران) از طریق آدرس زیر برگزار می­شود: https://eu1.bbcollab.com/m.jnlp?sid=2014023&password=M.6D4F44FF45E66B59D50804232D3588 این وبینار که از طریق نرم افزارهای کنفرانس ویدئویی و از طریق اینترنت انجام میشود، در رابطه با چگونگی ارسال درخواست برای ... ادامه »
02
پیام تسلیت
چکیده: بسم‌ الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون حادثه آتش‌سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو که شهادت و مصدومیت جمعی از مردم شریف به‌ویژه آتش‌نشانان شجاع و دلیر را به دنبال داشت، موجب تاسف و تاثر همگان گردید. بی‌شک از جان‌گذشتگی‌ها، شهامت و شجاعت عزیزان آتش‌نشان که همواره و خالصانه جان عزیزشان را برای نجات ... ادامه »
25
تبریک به سرکار خانم دکتر مهناز ملانظری
چکیده: روز چهارشنبه 95/10/22 در مرکز همایش های بین المللی رازی، سومین همایش ملی استانداردهای حسابداری بخش عمومی برگزار و در این مراسم به دانشگاه الزهرا (س) نشان ملی پاسخگویی مالی اعطا شد. از سرکار خانم دکتر مهناز ملانظری معاونت محترم اداری و مالی دانشگاه به پاس زحمات فراوان و همت والا تقدير  و نشان مذکور به ایشان اعطا گردید، اخذ این نشان را كه... ادامه »
صفحه 1 از 7ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  بعدی   انتها   
دی ان ان evoq