English             ..:: اخبار دانشكده ::..
یکشنبه 04 تیر 1396
اخبار دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی
04
دریافت  تندیس «هشتمین سال جایزه اخلاق و نیایش در آینه هنر و پژوهش》در "حوزه علم"  توسط دکتر حسین راغفر
چکیده: روز جمعه دوم تیر ماه ۱۳۹۶ "هشتمین دوره جایزه اخلاق و نیایش در آیینه پژوهش"  با حضور چهره ها و شخصیت های فرهنگی و هنری و با معرفی 11 برگزیده در رشته‌های مختلف در کتابخانه ملی ایران برگزار شد. ‎برگزیده جایزه در زمینه علم، جناب آقای دکتر حسین راغفر عضو هیات علمی گروه اقتصاد دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی دانشگاه الزهراء(س) بودند. دانشک... ادامه »
31
خبرنامه پژوهشی عتف
چکیده:
31
چکیده: پیرو همایش یک روزه "تحقیق و پژوهش در آلمان – دآآد" که در تاریخ 3 خردادماه 1396 در سالن دکتر تورانی دانشگاه الزهرا برگزار شد، فایل های اطلاعات تکمیلی بورسیه های ارائه شده از طرف دآآد جهت اطلاع رسانی به دانشجویان تحصیلات تکمیلی به پیوست خدمت شما ارسال میگردد.
31
دانشگاه الزهرا(س) و معاونت رئیس جمهور در امور مجلس تفاهم نامه همکاری امضا کردند
چکیده: در تاریخ 30 خرداد ماه ۹۶ ، با حضور خانم دکتر ملانظري، سرپرست دانشگاه الزهرا(س) و آقاي دکتر  امیری، معاون رئیس جمهور در امور مجلس تفاهم نامه همکاري منعقد شد. این تفاهم نامه به همت دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی و گروه حقوق دانشگاه الزهرا(س) به منظور ایجاد مشارکت، گسترش و بهره گیری از توانايي هاي علمي، پژوهشي در موضوعات مربوط به موضوعات حقوقی و ... ادامه »
30
کسب مقام اول در مسابقات دارت جام رمضان 96 توسط همکار گرامی سرکار خانم فاطمه گلعلیزاده
چکیده:
29
برگزاری کارگاه : " آشنایی با پایگاههای اطلاعاتی"
چکیده: با توجه به پایگاه­های اطلاعاتی scienc   و scopous  و civilica  و کتابخانه دیجیتال نور و ... که در سال 2017 توسط دانشگاه خریداری شده، دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی جهت آموزش دستیابی به اطلاعات بیشتر و نحوه جستجو در پایگاههای ذکر شده، روز دوشنبه مورخ  29/3/96 ساعت 12-10  دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی اقدام به برگزاری ک... ادامه »
28
انتصاب سرکار خانم دکتر حسین زاده به سمت  "رئیس مرکز کارآفرینی و ارتباط با جامعه"
چکیده: سرکار خانم دکتر حسین زاده عضو محترم هیات علمی گروه مدیریت طی حکمی از سوی سرکار خانم دکتر ملانظری سرپرست محترم دانشگاه الزهراء(س) به سمت «رئیس مرکز کارآفرینی و ارتباط با جامعه»  منصوب گردیدند. دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی، ضمن تبریک این انتصاب به ایشان،سلامت و تداوم موفقیت های روزافزون این استاد فرهیخته را در دستیابی به اهداف ع... ادامه »
23
انتصاب جناب آقای دکتر راغفر به سمت«مشاور ریاست دانشگاه در امور راهبردی»
چکیده: جناب آقای دکتر راغفر عضو محترم هیات علمی گروه اقتصاد طی حکمی از سوی سرکار خانم دکتر ملانظری سرپرست محترم دانشگاه الزهراء(س) به سمت «مشاور ریاست دانشگاه در امور راهبردی» منصوب گردیدند. دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی، ضمن تبریک این انتصاب به ایشان،سلامت وتداوم موفقیت های روزافزون این استاد فرهیخته را در دستیابی به اهداف عالیه د... ادامه »
20
انتصاب  آقای دکتر حسین راغفر توسط مقام محترم وزارت علوم  در كميته هدايت و نظارت پروژه ارتقا 5 دانشگاه و 5 پژوهشگاه
چکیده: با حکم جناب آقای دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری جناب آقای دکتر حسین راغفر به عضویت کمیته هدايت و نظارت پروژه ارتقا 5 دانشگاه و 5 پژوهشگاه به سطح تراز بين الملل منصوب شد. هدف این کمیته نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی با هدف تعیین ضوابط و معیار های بین المللی شدن 5 دانشگاه و 5 پژوهشگاه کشور و ارزیابی و پایش پیشرفت 16 دانشگاه تعیین شده به ا... ادامه »
30
چکیده: جهت مشاهده اخبار انجمن دانشجویی به آدرس زیر مراجعه فرمایید:                                                                                   ... ادامه »
30
چکیده: رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری پلیس فتا در خصوص باج افزار wannacrypt گفت:  ▪️در روز 12 می 2017 (22 اردیبهشت 96) یک نمونه جدید از باج افزار Ransome.CryptXXX) wannacrypt) به طور گسترده‌ای تعداد زیادی از ارگان‌ها و سازمان‌ها به ویژه در اروپا را تحت تاثیر قرار داده و آلوده کرده است. ▪️این باج افزار داده‌ها را رمز کرده و سپس در... ادامه »
25
چکیده: نظر به اقدامات و تلاش های بعمل آمده و پیرو مذاکرات دولت اندونزی، با اعطای تعدادی بورس در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های تحصیلی مختلف در 16 دانشگاه برای سال تحصیلی    2018-2017 موافقت نموده است. بر همین اساس علاقمندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی: http://knb.ristekdikti.go.id/ نسبت به دریافت فرمها، نحوه پذیرش و کسب اطلاعات... ادامه »
24
برگزاری اولین کلاس آموزش مجازی بین الملل با اساتید دانشگاه کاتب افغانستان
چکیده: در راستای اهداف بین الملل و جهت اجرایی سازي تفاهم نامه همکاري آموزشي پژوهشي دانشگاه الزهرا با دانشگاه کاتب افغانستان که دردي ماه ۱۳۹۵ منعقد شده بود، با حمايت و پشتيباني معاونت آموزشي و تحصيلات تکميلي دانشگاه و تلاش هاي پيگيرانه مركزآموزش هاي آزاد و مجازي دانشگاه روز شنبه مورخ ۹۶/۲/۲۳ اولين جلسه آموزش مجازي به اساتيد و دانشجويان دانشگاه كاتب افغانست... ادامه »
23
برگزاری کارگاه رزومه نویسی و نحوه ثبت نام  در آن
چکیده: مرکز نوآوری و شکوفایی اقدام به برگزاری کارگاه "رزومه نویسی و هدف گذاری" روز دوشنبه 25 اردیبهشت 96 از ساعت13 الی 17در  سالن تورانی نموده است.  جهت کسب اطلاعات بیشتر مربوط به این کارگاه به نشانی: http://research.alzahra.ac.ir مراجعه فرمایید. و همچنین داوطلبان می توانند جهت ثبت نام در این کارگاه به نشانی: http://www.goo.gl/k9hQdt  مرا... ادامه »
20
برگزاری یک بازی آموزشی جهت آموزش مفاهیم سیستمهای پیچیده به دانشجویان رشته MBA
چکیده: روز سه شنبه مورخ 96/2/19 یک بازی آموزشی با نام "بازی نوشابه" بین دانشجویان رشته MBA انجام شد. هدف از این بازی گروهی، آموزش مفاهیم مربوط به پویایی های سیستمهای اقتصادی و اجتماعی مانند تاخیر ، نوسان و نحوه تصمیم گیری به دانشجویان رشته مدیریت می باشد. در این بازی  که با مشارکت دانشجویان و  استاد و کمک استاد درس پویایی شناسی سیستمها برگزار شد... ادامه »
17
برگزاری سمینار تخصصی “Muslim Social Thought” با مشارکت دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی دانشگاه الزهراء(س)، پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، انجمن جامعه شناسی ایران و دانشگاه ملی سنگاپور
چکیده: سمینار تخصصی “Muslim Social Thought”(اندیشه اجتماعی متفکران مسلمان) در روز شنبه مورخ 9/2/96 با مشارکت دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی دانشگاه الزهراء(س)، پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، انجمن جامعه شناسی ایران و دانشگاه ملی سنگاپور، با حضور اندیشمندان ایران و سایر کشورها در محل پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار شد. در ... ادامه »
13
سامانه پیشینه پژوهش با هدف پیش گیری از انجام پژوهش های تکراری
چکیده:
13
اسامی اساتید برتر و منتخب، معاون آموزشی و تحصيلات تکميلي دانشکده  و کارشناس منتخب آموزشي از منظر دانشگاه  در سال 1395 در دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی
چکیده:
13
مراسم گرامیداشت سالروز شهادت استادمطهری و بزرگداشت مقام شامخ استاد
چکیده: روز سه شنبه مورخ 1396/2/12 به مناسبت گرامیداشت سالرزو شهادت استادمطهری و بزرگداشت مقام شامخ استاد و دهه سرآمدی آموزش، مراسمی با حضور اساتید پیشکسوت و بازنشسته، اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی در سالن دکتر مصلی نژاد برگزار گردید. در  این مراسم ضمن تجلیل از  اساتید پیشکسوت، از ایشان و اساتید و کارکنان بر... ادامه »
12
دسترسی مجدد به پایگاه اطلاع رسانی ScienceDirect
چکیده: به اطلاع می رساند مدتی بدلیل مشکلات مربوط به آی پی دسترسی به پایگاه اطلاعاتی ScienceDirect   قطع شده بود و  دریافت تمام متن مقالات میسر نبوده است. در حال حاضر با پیگیری های به عمل آمده، مشکل مرتفع شده و دانلود و دریافت تمام متن مقالات ازاین پایگاه امکانپذیر شده است. 
صفحه 1 از 8ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  بعدی   انتها   
دی ان ان evoq