English             ..:: اخبار دانشكده ::..
ﺳﻪشنبه 31 مرداد 1396
اخبار دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی
09
برگزاری  نشست " بررسی قراردادهای نفتی ایران"
چکیده: روز دوشنبه مورخ 96/5/9 نشستی با موضوع "بررسی قراردادهای نفتی ایران" با حضور اساتید و صاحبنظران در این حوزه در سالن گردهمایی دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی برگزار شد.
09
برگزاری جلسه هم اندیشی دانشکده و دانشگاه با اساتید پشکسوت
چکیده: روز دوشنبه مورخ 96/5/9 جلسه هم اندیشی اساتید پشکسوت با دانشکده و دانشگاه با حضور افراد به شرح زیر برگزار گردبد: جناب آقای دکتر توتونچیان استاد پشکسوت  گروه اقتصاد جناب آقای دکتر لطیف استاد پشکسوت  گروه اقتصاد جناب آقای دکتر یزدان پناه استاد پشکسوت  گروه اقتصاد سرکار خانم دکتر حجازی استاد پشکسوت  گروه حسابداری سرکارخانم ... ادامه »
09
انتصاب سرکار خانم دکتر آمنه خدیور، عضو هیات علمی گروه مدیریت، به سمت مدیر برنامه، بودجه، تحول اداری و بهره وری دانشگاه
چکیده: خانم دکتر ملانظری سرپرست دانشگاه الزهرا (س)- طی حکمی در تاریخ 7 مرداد ماه 96،  خانم دکتر آمنه خدیور، عضو هیات علمی گروه مدیریت، را به عنوان مدیر برنامه، بودجه، تحول اداری و بهره وری دانشگاه منصوب نموده و از تلاش های خانم زهرا گیاهی در این سمت تشکر کرد. روابط عمومی دانشکده ضمن تبریک این انتصاب شایسته،  سلامتي و توفيقات روزافزون این استاد ... ادامه »
02
حضور در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ
چکیده: استارت آپ فن فیکس، تحت حمایت دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی دانشگاه الزهرا و مرکز رشد و نوآوری این دانشگاه در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ حضور یافت. دکتر رنجبرفرد عضو هیات علمی گروه مدیریت و موسس این استارت آپ در این باره توضیح دادند: ایده اولیه ایجاد استارت آپ فن فیکس از اوایل سال 95 شروع شد و پس از بررسی های مختلف و برنامه ریزی های ل... ادامه »
31
میزبانی استارت آپ فن فیکس تحت حمایت دانشكده علوم اجتماعي و اقتصادي  دانشگاه الزهرا
چکیده: استارت آپ فن فیکس تحت حمایت دانشكده علوم اجتماعي و اقتصادي  دانشگاه الزهرا افتخار دارد از تاریخ 31 تیر تا 2 مرداد  میزبان حضرتعالی در نمایشگاه الکامپ در سالن 8 غرفه 160  باشد ميزبان: سركار خانم دكتر رنجبرفرد عضو هيات علمي گروه مديريت دانشكده علوم اجتماعي و اقتصادي
28
چکیده: روز سه شنبه 96/4/27 جلسه مرکز رشد و نوآوری دانشگاه الزهرا(س) با دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی در دانشکده در خصوص خواسته ها و پتانسیل های دانشکده و بررسی تدریس و خدمات اساتید که منجر به فناوری شود برگزارشد. دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی، پیشنهاداتی را نیز در این زمینه به شرح ذیل در این زمینه اعلام نمودند: 1- برگزاری کارگاه توسط مرکز رشد... ادامه »
27
مدرسه تابستانی دانشگاه الزهرا با حضور محققان و اساتید ایرانی غیر مقیم _ دانشگاه های خارج از کشور
چکیده:   مدیریت همکاری های علمی بین المللی دانشگاه الزهرا برگزار می نماید: اولین مدرسه تابستانی دانشگاه الزهرا با همکاری بنیاد ملی نخبگان ریاست جمهوری با حضور اساتید ایرانی غیر مقیم از کشورهای، انگلستان، آمریکا، فرانسه، استرالیا و مالزی برگزار می شود. دانشجویان و علاقمندان می توانند در دوره های مدرسه تابستانی دانشگاه الزهرا در برنامه های متنوع ا... ادامه »
19
برگزاری کارگاه عوامل موفقیت درچاپ مقالات علمی
چکیده: کارگاه عوامل موفقیت درچاپ مقالات علمی در روز دوشنبه مورخ 19/4/96  توسط معاونت پژوهشی و بین الملل و گروه مدیریت دانشکده و با حمایت مدیریت همکاری های علمی بین المللی دانشگاه و بنیاد ملی نخبگان در سالن گردهمایی دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی با استقبال دانشجویان تحصیلات تکمیلی برگزار شد. مباحث این کارگاه توسط آقای دکتر محمدرضا حبیبی، استاد بازار... ادامه »
19
اعلام مجدد زمان بندی آخرین مهلت ثبت نمرات
چکیده:
17
نشست عوامل موفقیت در چاپ مقالات علمی
چکیده: به اطلاع  دانشجویان مقطع ارشد و دکتری می رساند   گروه مدیریت دانشکده علوم اجتماعی در نظر دارد نشستی با موضوع عوامل موفقیت در چاپ مقالات علمیمورخ 96/4/19 از ساعت 12-10 در سالن گردهمایی دانشکده علوم اجتماعی برگزار نماید.   
13
چکیده:
12
چکیده:  به اطلاع می رساند برگزاری همایش بین المللی اقتصاد مقاومتی، مدیریت نا اطمینانی و ضربه پذیری که مقرر بود در تاریخ 96/4/14  برگزار گردد به تعویق افتاده و زمان برگزاری آن متعاقبا اعلام خواهد شد.
10
برگزاری همايش بحران بی‌آبی" اولين سری از سلسله برنامه‌های "ايران فردا"
چکیده: همايش بحران بی‌آبی" اولين سری از سلسله برنامه‌های "ايران فردا"، توسط مركز نوآوری‌های شهری تهران و موسسه بین‌المللی توسعه‌ دانش فردای ایرانیان در ماه جاری، برگزار می‌شود. در این رویداد، متخصصان و مسئولان حوزه طراحی و مديريت منابع آب کشور، در شش پنل و دو روز پیاپی، به صورت مجموعه سخنرانی و كارگاه‌های ايده‌پردا... ادامه »
10
قابل توجه شرکت‌های دانش‌بنیان، تیم‌های استارت‌آپی و علاقه‌مندان به شرکت در سومین کنفرانس بین‌المللی "انقلاب چهارم صنعتی" (i4.0) و نمایشگاه جانبی آن
چکیده: موسسه بین‌المللی توسعه دانش فردای ایرانیان به عنوان یکی از همکاران برگزاری سومین کنفرانس بین‌المللی انقلاب چهارم صنعتی، به علاقمندان به شرکت یا خرید غرفه نمایشگاهی در این رویداد پیشنهاد می‌کند جهت بهره‌مندی از تخفیف‌های گروهی ارائه شده دبیرخانه کنفرانس برای مخاطبین موسسه از طریق دو فرم نام‌نویسی موجود در وب‌سایت م... ادامه »
10
چکیده:  نامه دانشگاه خوارزمی، به عنوان دبیرخانه ملی همکاری با اتریش، در خصوص اجرای طرح های پژوهشی مشترک با دانشگاهها و مراکز پژوهشی اتریش، با حمایت مالی مشترک وزارت علوم و آموزش عالی دو کشور، به پیوست ارسال می شود. مهلت تعیین شده برای ارسال طرح های پیشنهادی به دبیرخانه هشتم مهرماه 1396 می باشد.   
04
دریافت  تندیس «هشتمین سال جایزه اخلاق و نیایش در آینه هنر و پژوهش》در "حوزه علم"  توسط دکتر حسین راغفر
چکیده: روز جمعه دوم تیر ماه ۱۳۹۶ "هشتمین دوره جایزه اخلاق و نیایش در آیینه پژوهش"  با حضور چهره ها و شخصیت های فرهنگی و هنری و با معرفی 11 برگزیده در رشته‌های مختلف در کتابخانه ملی ایران برگزار شد. ‎برگزیده جایزه در زمینه علم، جناب آقای دکتر حسین راغفر عضو هیات علمی گروه اقتصاد دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی دانشگاه الزهراء(س) بودند. دانشک... ادامه »
31
خبرنامه پژوهشی عتف
چکیده:
31
چکیده: پیرو همایش یک روزه "تحقیق و پژوهش در آلمان – دآآد" که در تاریخ 3 خردادماه 1396 در سالن دکتر تورانی دانشگاه الزهرا برگزار شد، فایل های اطلاعات تکمیلی بورسیه های ارائه شده از طرف دآآد جهت اطلاع رسانی به دانشجویان تحصیلات تکمیلی به پیوست خدمت شما ارسال میگردد.
31
دانشگاه الزهرا(س) و معاونت رئیس جمهور در امور مجلس تفاهم نامه همکاری امضا کردند
چکیده: در تاریخ 30 خرداد ماه ۹۶ ، با حضور خانم دکتر ملانظري، سرپرست دانشگاه الزهرا(س) و آقاي دکتر  امیری، معاون رئیس جمهور در امور مجلس تفاهم نامه همکاري منعقد شد. این تفاهم نامه به همت دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی و گروه حقوق دانشگاه الزهرا(س) به منظور ایجاد مشارکت، گسترش و بهره گیری از توانايي هاي علمي، پژوهشي در موضوعات مربوط به موضوعات حقوقی و ... ادامه »
30
کسب مقام اول در مسابقات دارت جام رمضان 96 توسط همکار گرامی سرکار خانم فاطمه گلعلیزاده
چکیده:
صفحه 1 از 8ابتدا   قبلی   [1]  2  3  4  5  6  7  8  بعدی   انتها   
دی ان ان evoq