۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۵ خرداد
برگزاری نخستین جشنواره پژوهشگران جوان اقتصاد ایران
ارسال شده در تاریخ 1397/04/25
ساعت 07:45
روز شنبه مورخ 94/4/23 نخستین جشنواره پژوهشگران جوان اقتصاد ایران در سالن دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی دانشگاه شهید بهشتی با حمایت معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور و با مشارکت موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی، دانشکده های اقتصاد دانشگاه‌های تهران از جمله دانشکده علوم اجتماعی و اقتصادی دانشگاه الزهراء(س) و نهادهایی چون مرکز پژوهش‌های مجلس و موسسه‌ پژوهش‌های پولی و بانکی، اساتید و صاحبنظران و سایر علاقمندان در این حوزه برگزار شد.
اهداف این جشنواره تشویق و انگیزه بخشی برای انجام پژوهش های باکیفیت در حوزه اقتصاد، ترویج و توسعه رهنگ انجام پژوهش های کاربردی اقتصاد ایران و تشویق تخصص گرایی و تمرکز در پژوهش های اقتصادی، ، جهت‌دهی به این پژوهش‌ها و ارج نهادن و تقدیر از پژوهشگران جوان این عرصه بود.
آشنایی با زمینه‌های تحقیقاتی سایر پژوهشگران جوان برگزیده در حوزه‌های تخصصی گوناگون مطالعات کاربردی اقتصاد ایران و نیز بهترین مقالات آنها می‌تواند انگیزه خوبی برای حضور در چنین برنامه‌هایی باشد. بی‌شک برگزاری چنین جشنواره‌ای با مشارکت دانشکده‌ها و مراکز پژوهشی اقتصادی معتبر کشور و تداوم آن در سال‌های آینده می‌تواند گام‌ مهمی برای اعتلای علم اقتصاد در کشور و همچنین شبکه‌سازی بین محققین اقتصادی جوان باشد.
بیش از 60 پژوهشگر پژوهش‌های خود را به این جشنواره ارائه کردند که در این مراسم دو پژوهشگر برتر به نام های آقایان دکتر مدنی زاده از دانشگاه صنعتی شریف و دکتر توکلیان از دانشگاه علامه طباطبایی بطور مشترک منتخب اولین دوره جشنواره برترین پژوهشگر اقتصاد شدند و با اهدای جوایز از آنان قدردانی شدند.
شایان ذکر است در بخش پایانی مراسم پیام وزیر علوم توسط نماینده ایشان قرائت شد. در جلسه اهدا جوایز آقایان سورناستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی و خانم دکتر ملانظری رییس دانشگاه الزهراء(س) نیز حضور داشتند.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:152
تصاویر مرتبط:

  • 1397_0
  • 1397_1
  • 1397_2
  • 1397_3
  • 975_0

برچسب ها
فیلم مرتبط
فیلم مرتبط
فیلم مرتبط
صوت
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن:
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه الزهرا
 تهران،خيابان شيخ بهايي شمالي،درب شرقي دانشگاه الزهرا، ساختمان مصلي نژاد، دانشكده علوم اجتماعي و اقتصادي   كدپستي : 1993893973
تلفن : 982188058491+ فاكس : 982188047862+
 socialeconomic[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.