۱۴۰۰ دوشنبه ۱۱ مرداد

برگزاری کارگاه بین المللی با عنوان «توسعه مهارتهای فردی»

ارسال شده در تاریخ 1400/03/03
ساعت 07:58
برگزاری کارگاه بین المللی با عنوان «توسعه مهارتهای فردی»

کارگاه بین المللی با عنوان «توسعه مهارتهای فردی» که در روزهای شنبه 4، 11، 18 و 25 اردیبهشت 1400 از ساعت 15 الی 18 با تدریس آقای دکتر جلال عشایری و میزبانی خانم دکتر ندا عبدالوند برگزار شد.
ظرفیت کارگاه 20 نفر تعیین شده بود که 20 نفر در این کارگاه شرکت کردند. جلسه اول و دوم بصورت آفلاین برگزار شد به این شکل که ویدئوهای ضبط شده آقای دکتر عشایری پخش شد که هر جلسه 3 ساعت به طول انجامید. جلسات در محیط مجازی نرم افزار اسکایپ برگزار شد در این جلسات آقای دکتر عشایری از دانشجویان خواستند که تست MBTI را تکمیل کنند و نتایج را برای آقای دکتر عشایری ارسال کنند که تست ها توسط دانشجویان تکمیل و برای ایشان ارسال شد و ایشان نتایج تست را تحلیل کردند و گزارشی برای دانشجویان ارسال کردند در جلسه سوم با توجه به نتایج تست یکسری مطالب تدریس شد و در کنار اسلایدهایی که در اختیار دانشجویان قرار گرفت یکسری کتابهای آموزشی نیز به دانشجویان معرفی شد همچنین در جلسه سوم یک پرسشنامه در اختیار دانشجویان قرار گرفت که در آن دانشجویان اهداف و انتظارات شخصی خود را برای ورود به محیط کار بیان کردند دانشجویان پاسخنامه را برای آقای دکتر عشایری ایمیل کردند و بر این اساس در جلسه چهارم ضمن تدریس و معرفی کتاب های جدید، راهنمایی هایی به دانشجویان شد و به سوالات دانشجویان در زمینه مهارت های فردی پاسخ داده شد که چگونه می¬توانند در محیط کار به ویژه ایجاد کسب و کار برای خود موفق¬تر باشند و مقرر شد که باز هم اگر دانشجویان در این زمینه سوالی دارند بصورت ایمیل با آقای دکتر عشایری در ارتباط باشند و در انتها ایشان بر اساس سوال و جوابهای انجام شده کتابهایی را به دانشجویان معرفی کردند. 

ارسال کننده:حاج موسی
تعداد بازدید:113
تصاویر مرتبط:

  • 231_0
  • 231_1
  • 231_2

برچسب ها
فیلم مرتبط
فیلم مرتبط
فیلم مرتبط
صوت
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن:
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه الزهرا
 تهران،خيابان شيخ بهايي شمالي،درب شرقي دانشگاه الزهرا، ساختمان مصلي نژاد، دانشكده علوم اجتماعي و اقتصادي   كدپستي : 1993893973
تلفن : 982188058491+ فاكس : 982188047862+
 socialeconomic[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.